Wysoka jakość i znakomite wyniki

Rozpieszczamy klientów w profesjonalny sposób

Bezoperacyjny lifting twarzy EXILIS to innowacyjna metoda dająca spektakularne efekty w postaci redukcji zmarszczek, tkanki tłuszczowej na twarzy i podbródku, ujędrnienia oraz wygładzenia skóry twarzy i szyi. Jest to niechirurgiczna wyjątkowo bezpieczna alternatywa dla liftingu operacyjnego, liposukcji i lipolizy iniekcyjnej, wykorzystująca technologię CRT (Collagen Refill Technology). Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Urządzenie posiada certyfikat FDA (Amerykańskiej Instytucji do Spraw Żywności i Leków) potwierdzający skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.


EXILIS łączy w sobie dwa mechanizmy, do tej pory stosowane w medycynie estetycznej – terapię ultradźwiękami i radiofrekwencję. Działanie technologii CRT polega na denaturyzacji włókien kolagenowych. Połączenie dwóch oddziaływań energii powoduje szybki i wydajny proces rozdzielania włókien kolagenowych, oraz ich skrócenie, zwany potocznie remodelingiem kolagenu.  Natychmiastowo występuje poprawa elastyczności włókien kolagenowych, rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu i w ten sposób naciągnięcie skóry – co powoduje redukcję zmarszczek.

DOWIEDZIONE NAUKOWO!

Odmładzanie skóry i likwidacja zmarszczek

Poprawianie jakości skóry oraz pogrubienie skóry

Remodeling kolagenu

Lifting skóry

Poprawa owalu twarzy

DOBRZE TOLEROWANE PRZEZ PACJENTKI!

 
Bez znieczulenia

Bezbolesne

Bez rekonwalescencji

 
                         
ZAAWANSOWANY SYSTEM POZWALA UZYSKAĆ NIESAMOWITE REZULTATY! 

 
Zastosowanie


remodeling kolagenu,

odmładzanie skóry,

likwidacja zmarszczek,

poprawienie owalu twarzy,

zmniejszenie bruzd,

uwydatnianie ust,

lifting twarzy,

modelowanie ramion i ud,

obkurczanie brzucha,

zmniejszenie wiotkości skóry,

lifting stref intymnych.


 
Opis zabiegu

 
Na wybranym obszarze umieszczana jest elektroda bierna urządzenia i nanoszony żel w celu zapewnienia optymalnego przepływu energii. Podczas zabiegu za pomocą głowicy przegrzewany jest wybrany obszar twarzy, szyi, dekoltu bądź biustu co trwa do kilkunastu minut. Pacjent odczuwa tylko ciepło, możliwe jest także lekkie zaczerwienienie skóry.

 
W celu uzyskania długotrwałych efektów zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów w odstępie 7-10 dni.Rezultaty

Już po pierwszym zabiegu widać zmiany. Poprawia się wygląd, struktura i napięcie skóry. Kuracja jest całkowicie bezbolesna i niemal nieinwazyjna. Skóra ulega zdecydowanemu odmłodzeniu bez użycia skalpela, a zmarszczki zostaja wygładzone. Efekt utrzymuje się bardzo długo i pogłębia się w ciągu kolejnych miesięcy po zabiegu.Protégé Intima w ginekologii estetycznej:

Protégé jako jedyny aparat tego rodzaju oferuje nieinwazyjną alternatywę dla zabiegu labioplastyki. Bez bólu, bez rekonwalescencji oraz bez dyskomfortu pacjentki. Aparat w kontakcie z tkanką daje uczucie przyjemnego ciepła i wywołuje naturalną reakcję organizmu zwaną remodelingiem kolagenu. Proces ten pobudza fibroblasty, zarówno w strukturach podskórnych, jak i skórnych, do nadprodukcji włókien kolagenowych. W rezultacie prowadzi to do zwiększenia elastyczności tkanek, obkurczenia i liftingu warg sromowych. Miejscowe rozgrzanie okolicy pochwy pomaga zwiększyć przepływ krwi i pobudzić unerwione tkanki, co dodatkowo wzmaga satysfakcję seksualną pacjentek. Efektem są:

zwiększona elastyczność tkanek warg sromowych

obkurczona i nawilżone wargi sromowe

wzmożona długotrwała satysfakcja seksualna pacjentki


Najlepsze efekty: seria 4 kilkunastominutowych zabiegów w odstępach 7-10 dniowych.

 

Przeciwwskazania


Aktywna gruźlica

Ostre stany zapalne

Ostra neuralgia i radikulopatia

Leczenie glikokortykosterydami

Niewydolność nerek lub wątroby

Aparaty ortodontyczne

Pacjenci w trakcie radioterapii

Zaburzenia czucia

Choroby układu nerwowego

Stany gorączkowe

Nowotwory złośliwe w obszarze aplikacji

Obecność stymulatora serca

Ciąża

Choroby układu sercowo-naczyniowego

INRACEUTICALS - infuzja tlenowa

Korzystając z najnowszych osiągnięć medycznych stworzono w Australii rewolucyjny system – Infuzję Intraceuticals™ bazującą na technologii łączenia hiperbarycznego tlenu ze specjalnym serum, które bogate jest w kwas hialuronowy oraz składniki regenerujące. Preparat w połączeniu z tlenem naturalnie i natychmiastowo liftinguje powierzchnię skóry, wygładza cienkie linie i wypełnia zmarszczki. 


Zabieg Intraceuticals wykorzystując zjawisko infuzji wprowadza substancje aktywne w głąb skóry za pomocą czystego tlenu oraz ciśnienia hiperbarycznego. Wprowadzane produkty bogate są w drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, kompleksy witamin oraz silne antyoksydanty.


Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia i utrzymywać w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego. Kwas hialuronowy łącząc włókna kolagenu i elastyny oraz wpływając na fibroblasty, zapewnia skórze młody wygląd: jędrność, elastyczność i gładkość.


Składnikami aktywnymi, przyłączanymi do cząsteczek kwasu hialuronowego są skuteczne postaci witamin A, E i C, przeciwutleniacz EGCG z zielonej japońskiej herbaty, aloes, skwalen, beta-glukan, prowitamina B5, albumina surowicy, oleje roślinne z jojoby, makadamii, słodkich migdałów i kiełków pszenicy oraz siarczan dekstranu.

Czy zabieg jest bolesny? 

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, towarzyszy mu uczucie lekkiego smyrania po twarzy. Kosmetolog rozprowadza aktywne serum za pomocą specjalnego aplikatora i po zbliżeniu go na 1 milimetr do skóry wtłacza wykorzystując czysty tlen pod odpowiednim ciśnieniem. Zabieg jest bardzo bezpieczny i mogą z niego korzystać również kobiety w ciąży oraz osoby, które mają skórę skłonną do podrażnień.Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt? 

Pierwsze efekty – napięcie i wygładzenie skóry, poprawa konturów twarzy, spłycenie zmarszczek, nawilżenie i promienność pojawiają się od razu po zabiegu, ale w pełni są widoczne następnego dnia. Efekt jednego zabiegu utrzymuje się przez minimum 1,5 tygodnia. Dla osiągnięcia trwałego efektu konieczne jest wykonanie serii zabiegów.

  

Schemat terapii

Czas trwania zabiegu wynosi ok. 1,5 godziny.

Pełny program kuracji Intraceuticals obejmuje serię sześciu zabiegów wykonywanych raz w tygodniu i powinien być powtarzany dwa razy w roku. W celu podtrzymywania uzyskanego efektu odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek powinno się wykonywać jeden zabieg w miesiącu.


Zalecenia pozabiegowe

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji - po jego przeprowadzeniu można normalnie wrócić do codziennej aktywności.

Zabieg warto wykonywać także przed szczególnymi wydarzeniami - wtedy, kiedy bardzo ważny jest wygląd.

Nieodłącznym elementem zabiegu Intraceuticals jest odpowiednia pielęgnacja domowa. Specjalistyczne produkty uzupełniają poziom kwasu hialuronowego na każdym poziomie skóry oraz znacznie przedłużają efekty zabiegu.


 Przeciwskazania oraz skutki uboczne

Intraceuticals nie powoduje żadnych niepożądanych efektów - to całkowicie bezpieczna i sprawdzona technologia, która jest wynikiem prac dwóch australijskich zespołów naukowych - medycznego i kosmetologicznego.

MEZOPEN

Mezopen to nowoczesne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej. To najbardziej skuteczna, nieinwazyjna metoda i  alternatywa dla zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg widocznie odnawia skórę, regenerując ją. Usuwa zmarszczki, spłyca blizny, redukuje cellulit. Fenomenem jest fakt, że efekt promiennej wygładzonej skóry, widoczny jest już po pierwszym zabiegu i utrzymuje się przez długi czas.

Dla kogo?


 • skóra poszarzała ze zmarszczkami,

 • blizny potrądzikowe, 

 • poszerzone pory,

 • skóra wiotka,

 • skóra z przebarwieniami,

 • worki i cienie pod oczami,

 • cellulit,

 • rozstępy,

 • wypadające włosy.


 Jak działa Mezopen?


 • stymuluje produkcję kolagenu i elastyny

 • pobudza fibroblasty poprzez działanie czynników wzrostu

 • pochodzenia płytkowego

 • intensywnie poprawia gęstość i elastyczność skóry

 • redukuje zmarszczki mimiczne


Mezopen pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, poprzez automatyczne nakłuwanie skóry przy pomocy pulsujących igieł.

Zabieg wykonany przy użyciu tego aparatu jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta, a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii. Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów. Mezopen dzięki systemowi pulsujących igieł potęguje dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewniając niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Jakie okolice ciała mogą być poddawane zabiegowi?


Mezopen jest wszechstronnym urządzeniem, zabiegi przy jego użyciu można wykonywać prawie na całym ciele: twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach, dłoniach czy skórze głowy.Co się dzieje po zabiegu?


Bezpośrednio po zabiegu pacjent może odczuwać ciepło i lekkie mrowienie, następnego dnia skóra może być zaróżowiona i napięta. Po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie. Pierwsze efekty widoczne są tuż po zabiegu, natomiast ostateczne wyniki po miesiącu od zakończenia kuracji.Zalecana seria to 4 zabiegi co 2 tygodnie, następnie 4 zabiegi 1 raz w miesiącu.


Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?


 • ciąża i karmienie piersią,

 • alergie na metale lub na składniki preparatów zabiegowych,

 • nowotwory,

 • cukrzyca,

 • skłonność do tworzenia bliznowców,

 • doustna terapia retinoidami,

 • zakażenia bakteryjne, grzybicze lub wirusowe,

 • choroby autoimmunologiczne,

 • zaburzenia krzepliwości krwi,

 • stany zapalne skóry, widoczne zranienia, liczne znamiona, brodawki,

 • nierealistyczne oczekiwania pacjenta.

 

534 501 250, 81 311 50 14

©2020 by Klinika Urody Calza-Med. Proudly created with Wix.com