top of page

Laser Linscan 808 GME

Czy wiecie, że zabieg epilacji laserem LINSCAN jest bezbolesny? Umożliwia to innowacyjna technologia MCT (Motion Control Technology). Urządzenia, w których wiązka światła jest w ruchu podczas aplikacji, stanowią rewolucyjne podejście do laserowego usuwania owłosienia. Laser emituje wiązkę o dopasowanej do pacjenta fluencji, natomiast użytkownik w odpowiednim tempie przesuwa głowicę w celu uniknięcia przegrzania tkanek. Zaletą tej metody jest bezbolesność zabiegów przy jednoczesnej wysokiej skuteczności. Metoda MCT w laserze LINSCAN stanowi rozwinięcie tej innowacyjności. energia podczas całego automatycznego skanowania dostarczana jest w kilku etapach w celu uzyskania równomiernego podgrzania obszaru zabiegowego. W przypadku metody MCT w laserze LINSCAN przesuwaniem wiązki steruje skaner, a nie operator. Dzięki temu aplikacja jest szybka i precyzyjna.

 

Jak długo trwa zabieg i jak często należy go powtarzać?

 

Zabieg jest bardzo szybki, prosty. Lekarz, kosmetolog dobiera wielkość plamki zabiegowej do danego miejsca ustawia parametry i zabieg można zaczynać. Dodatkowym elementem jest chłodziarka ZimmerCrio która podczas zabiegu chłodzi pacjenta zimnem. Laserowe usuwanie owłosienia można wykonać nawet w 15 minut w zależności od obszaru.Podczas laserowego usuwaniaowłosienia zniszczeniu ulegająjedynie te włosy , które obecnie znajdują się w fazie wzrostu (anagenu), dlatego należy go powtórzyć ok. 4-6 razy, w zależności od obszaruco 4-10 tygodni:

 

twarz– co 4 tygodnie

ramiona– co 4-6 tygodni

bikini– co 4-6 tygodni

plecy– co 8-10 tygodni

nogi– co 8-10 tygodni

Cykl wzrostu włosów jest indywidualny dla każdego pacjenta. Powyższe odstępy czasu to tylko wytyczne. Kolejny zabieg można rozpocząć po zauważeniu odrastania włosów przez pacjenta (wczesna faza anagenowa).

VANQUISH BTL

rewolucyjny system modelowania sylwetki

To najnowsza metoda modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej Vanquish to (wielkoobszarowe pole wysokiej  o częstotliwości) w trakcie zabiegu redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się w sposób nieinwazyjny, bezkontaktowy i w pełny zautomatyzowany. Podczas zabiegu, głowica emitująca energię umieszczana jest nad wybranym obszarem. Skoncentrowane wielkoobszarowe pole o wysokiej częstotliwości precyzyjne oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, umożliwiając jej likwidację. 
Dzięki technologii LAHF  redukcja tkanki tłuszczowej jest nieinwazyjna, bezkontaktowa i zautomatyzowana. 
Zabieg trwa 30 minut, wykonujemy go w serii 4 zabiegów  raz na tydzień. Pacjent odczuwa przyjemne, relaksujące ciepło. Już po pierwszym zabiegu skóra jest wygładzona, ujędrniona.

Rewolucyjny sposób dostarczania energii Vanquish LAHF  umożliwia likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej. Podczas gdy skóra jest bezpiecznie chłodzona przez powietrze, skoncentrowane wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości precyzyjnie oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, utrzymując ją w wyższej temperaturze niż otaczające tkanki.

Vanquish, przy użyciu technologii Lahf ( Large area high-frequency fieLd ), umożliwia selektywną redukcję tkanki tłuszczowej.

Zabiegi modelowania sylwetki są wyjątkowo efektywne i bezpieczne dla pacjenta.

Prezentacja zabiegowa Laseru Linscan 808 GME

Whoopi Goldberg poleca rewelacyjną metodę odchudzania jaką jest VANQUISH. 
Posłuchajcie jej opinii na ten temat.

Animacja przedstawiająca proces zabiegowy wykonywany za pomocą urządzenia Vanquish

bottom of page